NeTos
Produkty a služby Kancelářská technika O společnosti
Produkty a služby Outsourcing Kancelářská technika Kontakty O společnosti
Homepage > Produkty a služby > Internet a komunikace
     
Naše paušální ceny správy sítí začínaji na 1177,- Kč za měsíc
Podívejte se více na balíčky podpory, které doporučujeme pro malé firmy a společnosti s orientačním počtem do 35 počítačů a max. 2 serverů
Reference, případové studie, na čem pracujeme?
Prohlédněte si naše realizované případové studie. Migrace na Windows 2008 a Exchange 2007, přechod z OSS na Small Business Serveru 2003, Terminal services, Citrix Metaframe Presentation server XPe
Správa sítí a předplacený kredit
Prohlédněte si nabídku pro společnosti nevyžadující průběžnou správu sítě a technickou podporu, ale chtějí mít garanci a zázemí v případě potřeby, za výhodnou cenu
Uvolněte si investiční zdroje
Nabízíme kompletní a částečný outsourcing sítí nebo technologických či systémových částí. Součástí všech služeb je dohoda o úrovni služeb SLA
Jak tenký klient šetří náklady
Použitím technologie tenkého klienta můžete dosáhnout zlepšení a finančního zefektivnění provozování vašeho IT
Outsourcing
Zkuste ousourcing. Je Vhodný pro střední společnosti, kde je nutný komplexní přístup a vztah na dlouhodobé bázi
Internet a komunikace
 

Zajištění konektivity

Webhosting, Serverhosting, registrace domén

DNS, Mail
Řešení IP telefonie (VoIP)
 
VíceInternet a komunikace
     
Komplexní nabídka v oblasti komunikačních a internetových služeb. Zajištění konektivity,řešení IP telefonie (VoIP), . . .
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komplexní nabídka v oblasti komunikačních a internetových služeb

 

 

  • Zajištění konektivity
  • Webhosting, registrace domén
  • DNS, Mail, Datastorage
  • IP telefonie (VoIP)

 

 

UPZajištění konektivity

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s výběrem vhodných ISP a způsobů připojení pro náročné zákazníky. Při výběru klademe důraz na kvalitu a technické zázemí ISP. Nabízíme pronájem datových okruhů, připojení do internetu, bezdrátové technologie, WIFI.

UPWebhosting, Serverhosting, registrace domén

Hledáte správné místo pro Vaše webové prezentace? Zajistíme registraci domény včetně vhodného hostování webových prezentací na našich výkoných serverech u místěných na páteřních sítích, které splňují nejnáročnější kritéria pro trvalý a bezpečný přistup k Vašim stránkám. Nabízíme hostování na platformě MS Windows a Linux, služby: ASP, PHP, MySQL, PostgreSQL. Potřebujete-li samostatné umístění serveru, nabídneme Vám prostor v klimatizovaných, 24/7/365 hlídaných hostingových centrech.

UPDNS, Mail

Vedení primárních i sekundárních Name serveru, Mailserver pro Vaši doménu s přístupem přes (S)POP3, (S)IMAP, (S)HTTP, součástí mail služeb je antivirová a antispamová ochrana.

UPŘešení IP telefonie (VoIP)

Řešení IP telefonie (VoIP) je vhodné zejména pro společnosti s centralním telefonickým centrem. Tato technologie nabízí možnost přemístění těchto center do lokalit, kde jsou nižší náklady na pracovní místo a pracovní sílu a tím návratnosti a dlouhodobých úspor investic. Nabízíme kvalitní, až enterprise VoIP pobočkové ústředny s podporou IM a prezence za velmi nízké ceny oproti standartním řešením.


Naše certifikace:

d
citrix Partner - solution advisor

 

Financování IT techniky a softwaru
Úvěr pro vaše podnikání, se kterým si můžete dovolit investovat do počítačové techniky a softwaru, kterou vaše firma právě potřebuje.

 

 

© 2004 - 2009, Netos, s.r.o.., Všechna práva vyhrazena.
Outsourcing